UBYTOVÁNÍ

    VENKOVNÍ KOTCE

    Pro pejsky zvyklé venku máme připraveny dřevěné  venkovní kotce  se zateplenými boudami a čistou podestýlkou. Psi bydlí po jednom, tak aby každý měl své soukromí. Na procházky chodíme také s každým hostem zvlášť- můžeme se tak pejskům věnovat individuálně a také je tím zajištěna jejich bezpečnost. Kapacita venkovního ubytování je 12 míst, což je zárukou, že s každým pejskem navážeme osobní vztah a on se u nás bude cítit dobře.

      

    MÍSTNOST V DOMĚ

    Domácím mazlíkům zvyklým na život v bytě poskytujeme kompletně zrekonstruovaný a čistý psí pokojíček v technickém zázemí hotelu. Místnost je vhodná pro malá a střední plemena pejsků. Je vybavena plastovým oknem, což zajišťuje dostatečnou světlost. Podlaha je zateplená a položená protiskluzovým PVC. Celý prostor je pak  vytápěn ústředním topením. Samozřejmě nechybí ani měkký pelíšek a miska s čistou vodou.

 

KRMENÍ

    Hoteloví hosté u nás hlad nemají. Pokud nedostanou vlastní krmení z domova od páníčka, nabídneme jim naše osvědčené granule Happy Dog. Gurmánům, krmeným tradiční stravou, je možné přivézt z domova hotové mražené krmné dávky. Majitelé větších plemen rádi využívají možnost pořídit u nás celé balení krmiva Happy Dog – pejsek tak dostává granule z čerstvě načatého pytle a zbytek si pak odveze s sebou domů.

VENČENÍ

    Pejsky venčíme podle pokynů majitele, jak je pes zvyklý, ale nejdéle po 8 hodinách. U starších pejsků a štěňat se jejich denní režim vždy přizpůsobí jejich potřebám. Venčení a procházky probíhají zásadně na samonavíjecím vodítku (flexi), které zaručuje bezpečnost a zároveň možnost pohybu psího hosta. Nezapomněli jsme ani na velmi aktivní psy, kterým můžeme nabídnout kondiční trénink ovladatelnosti nebo třeba aportování. To vše po domluvě s majitelem, který ví, co má jeho pejsek nejraději a my uděláme vše pro to, aby se u nás cítil jako doma.