O NÁS

  Jmenuji se Hana Kremlová a psi mě provázejí celý život. Ráda bych zde představila některé z nich a uvedla naše společné výsledky na poli sportovní kynologie. 
 
    S fenou křížence Vendulkou a celočerným německým ovčákem Bertem jsem se věnovala záchranářskému výcviku v Záchranné brigádě plzeňského kraje. Po dosažení potřebného počtu a stupňů úspěšně absolvovaných zkoušek v roce 2006 mi byla Prezidentem Svazu ZBK ČR udělena 3.výkonnostní třída psovoda.
 
    S dobrmanem Gentleman Gill Alary Aslar jsem se dvakrát účastnila MČR dobrmanů a dvakrát se kvalifikovala na MS IDC (mistrovství světa dobrmanů podle mezinárodního zkušebního řádu). V roce 2013 jsme se účastnili MS dobrmanů v Itálii. Tento pes byl také mým parťákem při mém působení v Hasičském záchranném sboru ČR na pozici záchranář - psovod. Připravoval se na složení atestu Ministerstva vnitra ČR v plošném vyhledávání osob. Zúčastnili jsme se spolu různých cvičení a tréninků, z létání vrtulníkem najdete fotku dole.
 
    Připravuji štěňata pro další výcvik, v letošním roce to jsou dva němečtí ovčáci pro majitele z USA a belgický ovčák malinois pro majitele z Indie.  
 
    V současné době trénuji s tmavě vlkošedým německým ovčákem Benem Elzet, který v roce 2015 splnil podmínky chovnosti a dále se připravujeme na následující závodní sezónu. Jezdíme také na výcvikové semináře se špičkami sportovní kynologie, kde pracuji na svém dalším vzdělávání v tomto oboru.

    Únor 2016 - v USA se narodil po Benovi početný vrh štěňat: 5 psů a 5 fen (www.riversideshepherds.com). Přeju jim dobré zdraví a hodné budoucí majitele.

    Květen 2016 - Ben splnil třetí (nejvyšší) zkoušku podle mezinárodního zkušebního řádu a dosažením potřebného počtu bodů se kvalifikoval na Mistrovství ČR plemene německý ovčák. Pokud vše klapne, budeme startovat s Benem na této prestižní soutěži již začátkem července.

    Se psem amerického majitele jsem složila zkoušku doprovodného psa a splnili jsme vytrvalostní test. Obojí v jednom dni na kynologickém cvičišti OG Cham v Německu.
 
   Léto až podzim 2016 - Ben se účastnil dvou soutěží: Mezinárodního mistrovství ČR německých ovčáků v České Třebové a soutěže ve sportovní kynologii CACIT Dobříš. Na obou akcích splnil limity zkoušky IPO3 a umístil se v polovině startovního pole. Pes klienta z USA splnil zkoušky IPO 1 - 3, vše na akcích pořádaných v zemi původu plemene - u našich německých sousedů. Na jaře 2017 budeme pokračovat přípravou na zkoušky podle Národního zkušebního řádu ČR. 
 
Jaro- léto 2017: Ke svému majiteli za oceán odcestoval po splnění zkoušek ZVV1 a ZVV2 pes Kaso. Hodně štěstí na další cestě! 
 
Ben- účast na výběrové soutěži pro MČR IPO 2017.  Přes nepříliš povedenou poslušnost na tuto soutěž postupujeme. 
 
MČR IPO 2017 Roudnice nad Labem - Ben Elzet obhájil IPO3 a umístil se v polovině startovního pole.
 
MMČKNO 2017 Suchdol nad Odrou - Ben opět odvedl dobrou práci, obájil svou třídu a zajistil nám umístění v polovině startovního pole. 
 
MMČKNO 2018 Horní Bříza - Ben Elzet již třetí soutěžní sezónu po sobě obhájil IPO3 a opět se umístil v polovině startovního pole.